Quahl Airdrop

Quahl Airdrop

Quahl Hakkında

hemen katıl: https://quahl.com/invite/kFHDdRxNw

Quahl, 1997’de ilk ödeme girişimini başlatan ve daha sonra ödeme güvenlik alanını yeniden tanımlayan ve 2008’de PayPal tarafından satın alınan Fraud Sciences’ı kuran seri girişimci Saar Wilf’in beynidir .

Wilf, matematik, ekonomi ve diğer sosyal bilimler dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerden bir uzmanlar ekibi derlemiştir. Ekonomik ve parasal modeller , George Mason Üniversitesi’nde para teorisi ve politikası profesörü olan Economist Lawrence White ile geliştirildi ve aşağıda listelenen danışma kurulu üyelerimiz tarafından gözden geçirildi.

Quahl, bir Ekonomik Danışma Kurulu tarafından desteklenmektedir

Lawrence H. Beyaz

George Mason Üniversitesi’nde ekonomi profesörü, bankacılık ve para teorisi ve tarihi konusunda uzmanlaşmıştır.

Profesör White, Ekonomik Fikirler Çatışması (2012), Parasal Kurumlar Teorisi (1999), Britanya’da Serbest Bankacılık (2. baskı, 1995) ve Rekabet ve Para Birimi (1989) kitaplarının yazarıdır. Amerikan Ekonomik Araştırma Enstitüsü’nde misafir araştırmacı, İsviçre Ulusal Bankası’nda misafir öğretim görevlisi ve Atlanta Federal Rezerv Bankası’nda misafir öğretim üyesi olarak bulunmuştur.

George Mason Üniversitesi’ndeki Mercatus Center Felsefe, Politika ve Ekonomide İleri Düzey Çalışmalar için FA Hayek Programının Seçkin Kıdemli Üyesi ve Cato Enstitüsü Parasal ve Finansal Alternatifler Merkezi’nde kıdemli bir akademisyendir.~

Marc Rysman

Boston Üniversitesi’nde ekonomi profesörü. Rysman’ın araştırması, endüstriyel organizasyon ve rekabet ile ilgili antitröst ve düzenleme konularına odaklanmaktadır.

Özellikle ağ etkileri, iki taraflı pazarlar, standardizasyon ve uyumluluk konularında uzmanlaşmıştır.

William J. Luther

Amerikan Ekonomik Araştırma Enstitüsü’nün Sesli Para Projesi Direktörü, Florida Atlantic Üniversitesi’nde ekonomi yardımcı doçenti ve Cato Enstitüsü’nün Parasal ve Finansal Alternatifler Merkezi’nde misafir öğretim üyesi.

Luther’in araştırması öncelikle para biriminin kabulü sorularına odaklanır.

James Caton

Kuzey Dakota Eyalet Üniversitesi Kamu Tercihi ve Özel Girişim Çalışmaları Merkezi’nde (PCPE) öğretim üyesi ve NDSU Tarımsal İşletme ve Uygulamalı Ekonomi Bölümü’nde yardımcı doçent.

Girişimcilik, aracı tabanlı hesaplamalı ekonomi, piyasa süreci teorisi ve parasal ekonomi ile ilgili araştırmalarda uzmanlaşmıştır.

Quahl’ın arkasındaki fikir, önce dünyanın en iyi ödeme ağını oluşturmak için kullanılabilecek kritik bir kullanıcı kitlesi yaratmaktır. Bu nedenle, birincil odak noktamız milyonlarca Quahl üyesini kaydettirmek ve ardından ödeme sistemleri, makroekonomi ve İnternet teknolojileri alanlarında dünyanın en iyi profesyonellerini işe almaya devam edeceğiz. Daha fazla bilgi için info@quahl.com ile iletişime geçin.