Binance POND Airdrop

Binance POND Airdrop

hemen katıl ÜYE OL


Binanace, para yatırma ve çekme için desteklenen 100’den fazla jeton ile kripto borsasında lider kriptodur. Görevleri, blockchain ekosistemi için altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Binance, kullanıcılarına birden fazla alım satım yarışması ve çekiliş etkinliği düzenliyor. Binance’de bir hesap oluşturun ve ödüller kazanmak için aşağıda belirtilen etkinliklere katılın.Adım adım rehber:

Etkinlik 1: POND Ticareti Yapın ve 50.000$’lık Pay Kazanın!

 1. Binance’de bir hesap oluşturun .
 2. Yarışma süresi boyunca bir Binance hesabına kaydolan ve nitelikli POND  spot veya marjin alım satım çiftlerinde minimum toplam 6.500 POND token işlem hacmini (alış ve satışlar dahil) tamamlayan tüm kullanıcılar  10.000 $ POND token kuponlarını paylaşacaktır.
 3.  Yarışma süresi boyunca herhangi bir uygun POND işlem çiftinde etkin işlem hacmine (hem alım hem de satım dahil) göre sıralanan ilk 10 kullanıcı  , 9,000$’a kadar POND jeton kuponu kazanacaktır.
 4.  Yarışma süresi boyunca uygun POND ticaret çiftlerinde toplam işlem hacmi (alış ve satışlar dahil) 16.000 POND veya daha fazla olan tüm kullanıcılar  , yarışma kurallarına  göre her biri 200 $ kazanmak için 50 kazananın seçileceği bir mücadeleye hak  kazanacaktır. POND jeton kuponları.
 5. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için bu makaleye bakın .

2. Etkinlik:  Binance NFT Pazar Yeri Lansmanı: Sınırlı Sürüm NFT’leri Kazanın ve 200.000 ABD Doları Paylaşın

 1. Binance’de bir hesap oluşturun .
 2.  Faaliyet döneminde bir hesap oluşturan ve Binance NFT Marketplace’te NFT satın alan yeni kullanıcılar  ,  Binance NFT Marketplace  tarafından verilen sınırlı sayıda NFT’ye sahip olacaklar.
 3. İlahi Komedya: Rebeget serisinde veya ‘ Genesis ‘ müzayede etkinliğinden Üç Otoportre Yeniden Oluşturma serisinde herhangi bir NFT satın alan yeni ve mevcut kullanıcılar, TUSD’de 200.000 $’lık bir ödül havuzunu paylaşacaklar . 
 4. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için bu makaleye bakın .

Etkinlik 3: Futbol Şampiyonası: Fiat Ticareti Yapın ve 50.000 BUSD Ödül Havuzunu Paylaşın!

 1. Binance’de bir hesap oluşturun .
 2. Tüm  VIP 0 ve VIP 1 kullanıcılarının  t BRL, EUR veya RUB ve i 200 $ minimum Rade onların Binance UID göndererek katılımlarını ndicate  bu formda  10,000 BUSD paylaşacak.
 3. Yarışma süresi boyunca EUR, RUB ve BRL işlem çiftlerinde toplam işlem hacmine göre (alış ve satışlar dahil) en iyi 100 yatırımcı 40.000 BUSD’lik bir ödül havuzunu paylaşacak.
 4. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için bu makaleye bakın .

Etkinlik 4: P2P Ticaret Yarışması – 30.000 BUSD Kazanılacak!

 1. Binance’de bir hesap oluşturun .
 2. Etkinlik döneminde en az 100$ değerinde kripto satın alan yeni kullanıcılar 10.000 BUSD’yi paylaşacak.
 3. Faaliyet döneminde ticaret yaptıkları benzersiz kullanıcı sayısına göre sıralanan ilk 100 uygun üretici, BUSD’de 2.500’e kadar yükselecek.
 4. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için bu makaleye bakın .